powłoka kwarcowa

Powłoka kwarcowa czy ceramicza?

Powłoka kwarcowa to klasyczna opcja zabezpieczenia samochodu.

Powłoka kwarcowa doskonale chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, dlatego często stosowana jest na samochodach z jasnym lakierem słabej jakości. Jednak intensywna pielęgnacja i mycie mogą spowodować zarysowanie tej powłoki.

Powłoka ceramiczna - trwała metoda zabezpieczenia lakieru.

Powłoka ceramiczna chroni lakier przed starzeniem się, matowieniem, zabrudzeniami i w pewnym stopniu przed zarysowaniami mechanicznymi. Powłoka ceramiczna trwale poprawia jakość Twojego lakieru. Dodatkowo przyczynia się do wydłużenia żywotności pojazdu.

Ten połysk na lakierze Twojego samochodu to nie przypadek. Chcesz, aby Twój samochód błyszczał cały czas? Wybierz powłokę ceramiczną! Dzięki niej Twój samochód nie tylko będzie lśnił, ale również rzadziej będziesz go mył. Oszczędność czasu i pieniędzy. Powłoka ceramiczna poprawia lakier i utrzymuje ten stan przez długi czas, dodatkowo chroni lakier przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i upływem czasu. Powłoka ceramiczna chroni lakier przed starzeniem się, matowieniem i zabrudzeniami. Ponadto minimalizuje możliwość wystąpienia zarysowań mechanicznych

Zadbaj o swój samochód z naszym profesjonalnym serwisem. Powłoka ceramiczna chroni lakier przed upływem czasu, mechanicznymi zarysowaniami i innymi nieprzyjemnościami.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w View more
Akceptuje