Polerowanie lakieru

Polerowanie lakieru jest najlepszą metodą by twoje auto odzyskało utracony blask.

Każdy samochód jest narażony na drobne otarcia, promieniowanie słoneczne, zimno, lód i drobne zarysowania. Każde z tych uszkodzeń ma bezpośredni wpływ na wygląd lakieru. Dlatego raz na jakiś czas warto o niego zadbać.

Polerowanie lakieru - krok po kroku

Przed przystąpieniem do polerowania lakieru metodą mechaniczną, dokładnie myjemy auto. Po osuszeniu lakieru przystępujemy do zabezpieczenia reflektorów, szyb oraz plastikowych elementów karoserii taśmą malarską. Następnie nanosimy pasty mocno ścierne/lekko ścierne w zależności od rodzaju zarysowań.

Po nałożeniu pasty przystępujemy do właściwej pracy za pomocą rotacyjnej maszyny polerskiej. Czynność taką powtarzamy kilkukrotnie w zależności od uzyskanego wyniku, używa się do tego padów o różnym stopniu twardości.

Do polerki wykorzystujemy tylko najwyższej jakości pasty polerskie, pady oraz tarcze polerskie. Jest to proces długotrwały który trwa od kilku do kilkanaście godzin, natomiast daje rewelacyjne rezultaty!

Jeśli lakier Twego auta wymaga odnowienia zapraszamy na polerowanie lakieru, która zlikwiduje zarysowania, ożywi kolor i sprawi, że lakier znowu będzie błyszczał!

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w View more
Akceptuje