Odnowa lakieru

Odnowa lakieru - renowacja lakieru

Złożony proces doprowadzenia, zniszczonego lakieru do stanu jak nowy, bez konieczności lakierowania pojazdu.

Skąd się biorą zniszczenia na lakierze?

Od momentu wyjechania auta z salonu na powłokę lakierniczą oddziałują szkodliwe czynniki. Sól drogowa, pestycydy, związki siarki, azotu, wapnia oraz inne chemikalia unoszące się nad naszymi drogami. Dodatkowo nasze auto spotyka się z bezpośrednim działaniem szkodliwych substancji. W większych ilościach, np. ptasie nieczystości, owady, soki i żywice z drzew lub ciecze i ciała stałe nieznanego pochodzenia.

Wszystkie wyżej wymienione czynniki w połączeniu z długim czasem ich zalegania oraz działaniem promieni słonecznych prowadzą do zniszczeń powłoki lakierniczej. Takich jak wżery, utrata koloru, błysku lub w skrajnych przypadkach nawet korozja elementów nadwozia ukrytych pod lakierem.

Nie wiesz co zrobić ze zniszczonym lakierem?

Zapraszamy do nas, określimy jakie zabiegi są konieczne aby lakier w Twoim samochodzie odzyskał dawny blask. Posiadamy profesjonalne urządzenia i narzędzia, które pozwolą nam skutecznie przeprowadzić korektę lakieru.

Odnowa lakieru odbywa się w dwóch wariantach:

  1. Częściowa regeneracja lakieru – usługa przeznaczona dla aut ze średnio zniszczonym lakierem. Czas wykonania ok. 1 dzień Czynność ta obejmuje oczyszczenie lakieru, następnie usunięcie rys i wydobycie głębi koloru (Usuwane jest 50-70% rys w zależności od stanu lakieru), po polerowaniu resztki pasty są usuwane.
  2. Pełna regeneracja lakieru – usługa przeznaczona dla aut z bardzo zniszczonym lakierem oraz dla klientów, którym zależy na przywróceniu lakieru do stanu zbliżonego do salonowego.

    Jest to kompleksowa odnowa powierzchni lakierniczej samochodu, dlatego czas wykonania usługi to od 2 do niekiedy nawet 3 dni.

W skład usługi wchodzi:

  • Oczyszczenie lakieru
  • Glinowanie
  • Polerowanie wieloetapowe ( przeważnie trzy – cztery etapy pozwala usunąć ok. 90-95% rys)
  • Usunięcie resztek pasty polerskiej
  • Nałożenie wosku
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w View more
Akceptuje