Koszt powłoki ceramicznej

Koszt powłoki ceramicznej

Koszt powłoki ceramicznej zależy od różnych czynników.

Co właściwie wchodzi w skład ceny powłoki ceramicznej i jakie czynniki na nią wpływają? Na wszystkie te pytania odpowiemy w tym artykule.

Koszt powłoki ceramicznej obejmuje kilka prac:

  • przygotowanie powierzchni (w tym suszenie powietrzem),

  • nałożenie warstwy ochronnej na powierzchnię

  • oraz jej właściwe utwardzenie.

Warto pamiętać, że nie jest możliwa skuteczna praca, jeśli samochód został nieprawidłowo umyty, co oznacza, że za tę usługę również się płaci. Zabiegi dające wyjątkowe efekty muszą być wykonywane wyłącznie przez doświadczonych specjalistów.

Koszt powłoki ceramicznej obejmuje cenę środka chemicznego i jego aplikacji. Oprócz tego, jeśli Twój samochód ma poważne wady lakieru (od rys na karoserii po duże plamy), przed nałożeniem warstwy ochronnej będziesz musiał wykonać profesjonalną renowację, ponieważ zaleca się, aby była ona nakładana na doskonałą powierzchnię. Jeśli zdecydujesz się na samodzielną renowację samochodu (na przykład poprzez polerowanie), ilość pracy i to, ile jej będzie, będzie zależało od intensywności defektów po polerowaniu.

Nakładanie powłoki to proces, który odbywa się poprzez zastosowanie specjalnych materiałów opartych na nanoceramice. Materiał ten zawiera szereg naturalnych cech takich jak anty-UV, anty-fog oraz właściwości hydrofobowe, które sprawiają, że powierzchnia lakieru jest nie tylko odporna na zabrudzenia, ale również trudno nabyć plamy w wyniku deszczu czy mycia mydłem.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w View more
Akceptuje