+17 697 467 990

Polerka mechaniczna

  • home
  • Polerka mechaniczna
Polerka mechaniczna
Polerka mechaniczna

Polerka mechaniczna jest najlepszą metodą by twoje auto odzyskało utracony blask.

Każdy samochód jest narażony na drobne otarcia, promieniowanie słoneczne, zimno, lód i drobne zarysowania. Każde z tych uszkodzeń ma bezpośredni wpływ na wygląd lakieru. Dlatego raz na jakiś czas warto o niego zadbać.

Polerka mechaniczna - krok po kroku

Przed przystąpieniem do polerki mechanicznej dokładnie myjemy auto. Po osuszeniu lakieru przystępujemy do zabezpieczenia reflektorów, szyb oraz plastikowych elementów karoserii taśmą malarską. Następnie nanosimy pasty mocno ścierne/lekko ścierne w zależności od rodzaju zarysowań.

Po nałożeniu pasty przystępujemy do właściwej pracy za pomocą rotacyjnej maszyny polerskiej. Czynność taką powtarzamy kilkukrotnie w zależności od uzyskanego wyniku, używa się do tego padów o różnym stopniu twardości.

Do polerki wykorzystujemy tylko najwyższej jakości pasty polerskie, pady oraz tarcze polerskie. Jest to proces długotrwały który trwa od kilku do kilkanaście godzin, natomiast daje rewelacyjne rezultaty!

Jeśli lakier Twego auta wymaga odnowienia zapraszamy na polerkę mechaniczną, która zlikwiduje zarysowania, ożywi kolor i sprawi, że lakier znowu będzie błyszczał!