O nas

Auto na błysk to młoda, prężnie rozwijającą się firmą usługową, która rozpoczęła swoją działalności w 2015. Specjalizujemy się w profesjonalnym czyszczeniu samochodów osobowych jak i dostawczych. W naszej ofercie posiadamy pełen pakiet usług, który zapewnia kompleksowe czyszczenie auta.

Pracujemy jedynie używając profesjonalnych past, wosków oraz urządzeń do prania, czyszczenie i odkurzania firmy Karcher oraz Dexter.

Galeria

Po mimo krótkiej działalności, zaufało nam już blisko 40 osób prywatnych oraz firmy: Wolanka. Liczba zadowolonych klientów ciągle rośnie. A o to kilka opinii od naszych zadowolonych klientów:

Agnieszka Mazurkiewicz – Polerka mechaniczna

Polecam, polerka wykonana dokładnie, autko lśni jak nigdy przedtem, a dodatkowo konkurencyjne ceny i miła obsługa. Czego chcieć więcej.

Krzysztof Szewczuk – Przygotowanie auta do sprzedaży

Jestem mega zadowolony, firma zrobiła oględziny auta, ustaliła ze mną co trzeba zrobić, podała rozsądna cenę i szybko zabrała się do pracy.

Patryk Gołojuch – Pranie tapicerki samochodowej

Niestety tapicerki się brudzą, tak też było u mnie, do czasu kiedy kolega nie powiedział mi o tej myjni. Zostawiłem tam auto i nie żałuję. Na pewno nieraz tu wrócę!

2,650 total views, 0 views today